| petruu a întrebat:

am cumparat o telecomanda universala well rc univ-07a-wl pentru un televizor eurocolor..insa problema este ca imi trebuie acel cod pentru televizorul respectiv si nu il stiu. daca se poate sa imi dati acel cod sau toate codurile pentru televizoare..va multumesc dau fundawinking

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, cum ai rezolvat cu telecomanda?

| MotanulFelix a răspuns:

Salut, aici gasesti manualul telecomenzii: http://telecomenzi-shop.ro/articole/doc/1248775758.pdf sau poti incerca o scanare de a gasi codul - nu e imposibil.

| DanielCidoiu a răspuns:

Nu ma descurc cum sa caut programe