| petruu a întrebat:

am cumparat o telecomanda universala well rc univ-07a-wl pentru un televizor eurocolor..insa problema este ca imi trebuie acel cod pentru televizorul respectiv si nu il stiu. daca se poate sa imi dati acel cod sau toate codurile pentru televizoare..va multumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearcă 909 si ok poate merge la eurocolor, ce meni are? sau i ai telecomanda pilot 1040 dedicata pentru el.

| SebyBoss210 a răspuns:

Uita-te prin spatele televizorului, cerd ca o sa ai acolo un cod sau ceva, daca nu cauta pe internet. Sper ca te-am ajutat.BAFTA!

| Bute_Marius_1983 a răspuns:

Vreau si eu codurile pentru o telecomanda well rc-univ-13sr-wl.ms.