| Luci99 a întrebat:

Am descarcat de pe net un joc, iar in folderul in care l-am downloadat imi apar vreo 50 si ceva de fisiere de format RAR si nu stiu ce trebuie sa fac sa mearga. plzzzzz ajutor. Dau funda la primul raspuns care merge!

Răspuns Câştigător
| csdeaglecs a răspuns:

E simplu... dai click dreapta pe un fisier (oricare) si il extragi din arhiva si dupa il instalezi cu demon toolshappy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dezarhivezi si montezi cu daemon tools sau power iso

| alfye22 a răspuns:

Click dreapta pe un fisier din cele 50 si Extract herewinking

Have fun!

| kd35 a răspuns:

Trebuie sa alegi unul dintre acele fisiere si sa il dezarhivezi cu WinRar