| cristiut a întrebat:

Hei!
Am un Huawei p20 lite dar cred ca e pe duca. Nu stiu ce s-a intamplat, insa nu imi mai gasesc nicio fotografie. Nu apar nici in folderul cu fisiere aruncate recent. Le-as mai putea recupera? Cum? Ajutor!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă acum faci o poză o poți vedea după un restart?

| floreadan a răspuns:

Da un restart la telefon si verifica din nou.

| SoCristian18 a răspuns:

Salut, daca nu le gasesti in google photo, le poti recupera folosid aplicatia Android Data Recovery. Trebuie sa urmezi pasii: • instaleaza aplicatia Android Data Recovery pe calculator sau laptop;
• conecteaza smartphone-ul la calculator sau laptop cu ajutorul cablului USB;
• da click pe butonul "Start" pentru a incepe scanarea smartphone-ului;
• permite recuperarea fisierelor;
• verifica sectiunea Galerie (Gallery) aflata in partea stanga a aplicatiei;
• selecteaza fisierele pe care vrei sa le recuperezi, folosind butonul "Restore / Recovery".

| WeedR a răspuns:

Intra in setari, cloud, iar acolo apare Galerie, daca ai bifat sincronizare o sa le gasesti in Google Foto.