| Adelina9807 a întrebat:

am descarcat programa Adobe Premiere Pro CS4 si de fiecare data cind deschid aplicatia imi apare "licensing for this product has expired" cu toate ca am descarcat doar pe 30 zile. Care este solutia?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asigura-te ca data sistemului este una corecta. Unele software-uri de tip "Trial" verifica atat data sistemului tau, cat si data pe internet. Daca descopera o mare diferenta intre ele automat se da "expired". Din pacate nu mai poti remedia problema in mod legal. Daca nu ai data schimbata atunci poti contacata producatorul si sa ii spui problema, desi uneori asistenta este oferita numai clientilor.