| itmanager a întrebat:

Am din nou o problema cu tableta PC E-Boda Impresspeed E1! sad Am incercat sa fac un update la Android 4.0 de pe site-ul oficial E-Boda, conform regulamentului...iar cand doresc sa o pornesc, nu se mai intampla nimic! sad Va rog sa raspundeti repede! Multumesc!

P.S.: Nu am reusit sa ii fac update-ul.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai nu se intampla nimic cand o pornesti pentru ca nu ai bagat un soft compatibil cu ea ( android ), mai incearca si alte versiuni.

| itmanager explică (pentru Jipa95):

Omule! laughing Nici macar nu am reusit sa ii bag softu' nou(Androin 4.0) sad...nu mai am cum sa incerc pentru ca nu mai porneste deloc...nici la incarcat nici in usb

| CinevaNou a răspuns:

Cum adica nu ai reusit sa faci updateul?

| itmanager explică (pentru CinevaNou):

Adica am apasat pe volum plus, dupa care am introdus micro usb...si am facut exact ca in manualul de pe internet! sad dar nu mai porneste. Mai stau cateva zile si dupa aceea o duc in service happy

| CinevaNou a răspuns (pentru itmanager):

Totul a mers bine, exact ca in instructiuni? Sau s-a intrerupt curentul sau altceva?

| itmanager explică (pentru CinevaNou):

A mers totul bine, pana cand nu se mai aprindea tableta straight face Nici macar in modul de incarcare, nici macar in modul usb....nimic sad