| anonimulmut a întrebat:

Salut, TPU!
Am facut o tampenie! Mi-am facut un cont de Instagram si in telefon aveam datele unui cont de mail al unui coleg de la serviciu... datele pe Instagram s-au pus ale lui, inclusiv nr de telefon. Am schimbat din aplicatie mailul (la care am acces si am sters notificarile) dar intrebarea mea este daca eu am schimbat nr de telefon, a primit vreo notificare prin mesaj? Stiu, foarte dubioasa treaba.

5 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Eu zic zin contra, ca a primit.
Colegul stie ca ai acces la contul sau de mail? Daca da, explica-i cinstit situatia. Daca nu stie, e groasa daca primeste notificarile.

| anonimulmut explică (pentru NunuNini):

Ehhh, stie... dar nu inteleg de ce aplicatia asta mi-a facut asa rapid contul bagand datele lui in loc de ale mele...

| literallythesamebruh a răspuns:

Este posibil să nu primească.

| anonimulmut explică (pentru literallythesamebruh):

Ce bine ar fi sa fiu sigur de asta...

| anonimulmut explică:

UPDATE! Am schibat nr meu din cont cu cel al sora-mii si n-am primit notificare prin mesaj ca s-a schimbat numarul, doar cand a trebuit sa-l repun pe al meu si mi-a trebuit un cod de confirmare!