| vladlove123 a întrebat:

am incercat sa schimb o parola de la yahoo mail, si nu stiu ce naiba am facut eu am dat sa o schimb am pus alta parola dar acum nu mai pot sa intru scriu parola imi apare sus hi, si numele meu, dar parola dispare si sus imi scris verify you password si nici una din parole nu merge cand dau acolo nici cea veche nici cea noua ce pot face? am foarte mare nevoie sa intru pe mail.

1 răspuns:
| Gamerita a răspuns:

Pai. Intra pe mess si da la,, am uitat parola". si acolo o sa ti.o poti schimba....trebuie sa rasp. la intrebarilea alea, corect happy..adica ce ai pus tu cand ti.ai creeat id de mess. Nu te panica nu.i nimic grav. Daca nu mai stii. ti.ai c.am pierdut contul sad funda? happy