| rlk1234 a întrebat:

Buna,mi.am facut cont pe bitefight si dupa ce am activat contul pe e-mail am incercat sa intru in joc si dupa ce am scris numele si parola nu ma baga in joc, imi spune sa scriu iar numele si parola! Ce pot face?

2 răspunsuri:
| claudiu_5749 a răspuns:

E serverul stricat pe ce svr te ai inscris? ca unele nu merge din cauza playeriilor...incearca sa te loghezi mai tarziu ce zici?

| rlk1234 explică (pentru claudiu_5749):

Am incercat de multe ori pe mai multe servere dar tot nu merge!