| Eastwood a întrebat:

Am instalat de o luna Windows 10, dupa ceva timp, sunetul mi se aude interrupt indiferent ce as asculta, muzica, vorbesc pe skype, youbube. Credeam ca e de la casti, le-am scos si am pus sa se auda din boxe, dar se aude la fel, interupt.
Ce pot sa fac sa nu se mai auda?
Daca dau un restart in momentul in care se aude interupt sunetul e normal, am dat si o depanare problem dar nu se schimba nimic.
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa reinstalezi driverele, ce zici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Chris!

Am avut si eu Windows 10 si am observat ca are anumite problemute, sau cel putin la mine, care trebuie rezolvate de la cei de la Microsoft. Daca ai upgradat, si ai instalat windows-ul 10 de la Microsfoft gratuit,fara sa folosesti usb, DVD, poti sa revii la windows-ul pe care il aveai inainte. Daca vrei asta, fac exact ca aici, ai si imagini, si e foarte usor si simplu :

http://www.howtogeek.com/......-7-or-8.1/

Daca nu,incearca sa scanze pc ul cu Malwarebytes Anti-Malware,il gasesti gratis, poate ai virusi.
Daca nu ai, reinstaleaza driverul de sunet.
Daca nici asa nu merge, nu mai am nicio idee, si iti recomand sa faci downgrade-ul.

O zi buna!

| Eastwood explică (pentru anonim_4396):

Am instalat Windows 10 de pe un USB

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eastwood):

Fa ce am zis sa faci in partea a doua a raspunsului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalezi driverul de sunet. Apoi mergi frumos pe site-ul producatorului Pc/Laptop-ului tau si introduci modelul si seria laptopului. Apoi in lisa de drivere aparute, descarci driverul de sunet.

| xDraogsel007 a răspuns:

Eu am windows 10, si nu am avut problema asta, chestia asta apare foarte rar si trebuie sa reinstalezi driverele de sunet sau sa reinstalezi windows-ul sau sa il schimbi. Sper ca te-am ajutat!