| Tudor_Daniel_1993_gjat a întrebat:

am instalat pe un pc mai vechi win xp sp2, totul a functionat perfect, browserele s-au conectat la internet fara probleme. Problema e ca yahoo messenger nu se conecteaza la internet, la fel si Adobe flash player cand vreau sa-l instalez. (am folosit program de drivere care s-a conectat, BSplayer, winamp au descarcat dupa net)
Care sa fie cauza? straight face

4 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Fa upgrade la sp3:
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24
nu trebuie decat sa-l descarci si sa-l instalezi, atat!

| K0sti a răspuns:

Bine ca nu ai pus sp1! Greu...

| Tudor_Daniel_1993_gjat explică (pentru K0sti):

Ce e greu? poate pentru tine, ca am pus sp3 si e la felwinking

| lpavel a răspuns:

Yahoo mess - descarca si instaleaza o versiune mai veche!
Browsere - instaleaza cea mai noua versiune, la fel si Adobe flash player-ul! Bafta!