| Tudoro99 a întrebat:

Am instalat Windows 7 (cu toate draivarele). L-am verificat (nu am instalat nimic) si dupa i-am dat un restart si mi-a aparut eroarea: http://postimg.org/image/o8v8fdc4v/
Am incercat cu Error-checking si tot la fel.
Ajutorrrr! Dau funda mare!

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu e problema de la drivere. HDD-urile au un sistem S.M.A.R.T. care atentioneaza cand sunt pe moarte. HDD-ul tau din pacate se poate defecta in curand si te atentioneaza ca sa iti faci back-up la date. poti folosi un program de vazut detaliile S.M.A.R.T. ca asta http://altrixsoft.com/en/hddinsp/

| StalkerSoul a răspuns:

Ai probleme cu hard-ul.

| Tudoro99 explică (pentru StalkerSoul):

Nu am mai avut. Am instalat win. si am dat un Quick Format la D. In rest nu am facut nimic.

| Tudoro99 explică:

Am tot cautat si am aflat ca e foarte des intalnita aceasta eroare la Windows 7 x64. Am gasit cum sa ascund eroarea.

| al3xander a răspuns (pentru Tudoro99):

Pai de ascuns se poate ascunde insa HDD-ul trebuie schimbat. oricum HDD-ul vad ca are ceva timp daca in total are 1 an si 9 luni de functionare.