| gamoholic a întrebat:

Am la laptopul meu o placa video nVIDIA geforce 8400g.
1.este buna?
2.stiti cumva de unde pot sa cumpar placa video din bacau pentru laptop? FUNDA pentru raspuns folositor!

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Ca sa-ti faci o idee, placa ta video este putin mai buna decat una integrata HD Graphics.
Cat tine de cumparat o placa video pentru laptop, uita de asta. Sunt putine laptopuri care suporta schimbarea placii video. La tine poti doar daca ii faci legatura cu o placa video externa.http://blog.videotutorial.ro/......o-externa/ (nu am informatii ca ar fi aparut pe piata spre comercializare)

| gamoholic explică (pentru JustCosmin):

Mersi! cred ca am sa cumpar pentru calculator

1 răspuns: