| Vladutz007 a întrebat:

AM mare nevoie de ajutorul vostru! AM pus de mai multe ori parola gresit la email si acum este blocat! am dat pe forgot password Dar trebuie s araspund la intrebarea de securitate la care nu ii mai stiu raspunsul! sti vreo alta modalitate prin care pot sa imi recuperez contul? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| paulpetrolistu a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont nou!

| Vladutz007 explică (pentru paulpetrolistu):

Mi-am facut! dar il vreau pe ala inapoi pentru ca am contul deu de steam pe el crying( si imi trebuie steam key crying

| AlinDinu a răspuns:

Da,mai este una: daca ai dat numarul tau de telefon cand ai facut contul. Ceri sa resetezi parola prin sms si iti trimit ei un sms cu un link pentru schimbare parola.

| Vladutz007 explică (pentru AlinDinu):

Pai asta este problema contul meu e de foarte mult timp si atunci nu puteam sa pun numarul de telefon