| ChangeYourLife a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Reteaua de internet nu abvea parola si se logau vecinii la ea, tocmai de aceea am rugat pe cineva sa puna parola.Am PC si laptop,la PC se conecteaza direct,dar ma asteptam ca la laptop sa imi ceara parola,dar nu mi-o cere.Pur si simplu incerc sa ma conectez si imi zice ca nu se poate,am inteles ca trebuie sa fac ceva cu laptopul, dar nu stiu ce.Mentionez ca si pe telefon patesc acelasi lucru.Nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma! sad

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Odata ce te-ai conectat cu laptopul respectiv si cu telefonul si ai pus parola, bifand ca data viitoare cand vrei sa intri pe wi-fi sa se conecteze automat, cand vrei sa te mai conectezi la reteaua ta wi-fi nu iti va mai cere parola.

| ChangeYourLife explică (pentru Jipa95):

Pai asta e problema, ca nu-mi cere nici o parola.Pur si simplu zice ca nu se poate conecta. Daca era atat de simplu pe cat zici tu ma descurcam si singura sad