| AlexPreda1994 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am doua probleme măcar una vreau s-o rezolvaţi. 1) Fratele meu are un PC mai vechi si acesta nu-i mai permite să folosească versiunea nouă de Adobe Flash Player, am încercat si versiuni mai vechi dar când vreau să instalez zice că imi trebuie o versiune mai nouă de Adobe Flash Player. 2) Am incercat si pe Google Chrome ştiind că acolo nu e nevoie de Flash player dar imi apar foarte multe reclame, am şters tot ce era in istoric, inclusiv cookiuri, parole şi multe altele, când vreau să iau AdBlock îmi aşteaptă si aşteaptă că nu se intâmplă nimic, ofer funda + vot. Multă baftă vă doresc!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Bine atunci fă în felul următor. DEscarcă AdwareCleaner apoi MallwareBytes și fă o scanare full cu ambele.
Pe urmă intră în browserul Intenret Explorer și descarcă versiunea de Flash pentru INternet Explorer.
Dacă foloești alt browser alege acolo pe site-ul Adobe pentru alte browsere și instalează-l. Este imposibil să nu meargă sunt erori foarte rare acestea.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca ne spui si ce sistem de operare folosesti. Oricum, fa inainte o curatenie generala prin hard si apoi, ai mare grija la ce site-uri apelezi.

| AlexPreda1994 explică (pentru neutrino):

Folosesc win XP şi am mai mult de 70% free space în ambele (C şi D). Eu nu apelez decât la ce-mi trebuie, sunt desginer pe o comunitate şi imi trebuie să accesez anumite site-uri, oficiale şi utilizate de milioane de oameni.

| neutrino a răspuns (pentru AlexPreda1994):

Iata ca m-ai facut sa rad, nu stiu ce inseamna a fi "desginer", dar stiu ca in cazul tau iti trebuie un calculator mai performant.

| K0sti a răspuns:

Pai daca esti plini de virusi...normal!