| BogdanBody a întrebat:

Am niste virusi in calculator si am dat sa scanez cu Malwarebytes. Problema e ca se blocheaza la jumate stiti cumva din ce cauza si daca aveti rezolvari cum as putea scapa de ei tot asa prin scanare cu anti-virus. Dau Funda. Uita-ti o imagine
http://prntscr.com/cicbrq

4 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pina iti raspund cei specializati pe aici, incearca o scanare si devirusare cu Dr Web CureIt (https://free.drweb.com/cureit/?lng=en). E foarte puternic. Fiecare varianta pusa e free pentru cateva zile. Sa bifezi ce vrei sa scaneze. Iti recomnd sa bifezi tot, inclusiv hardurile.

| Rommeo a răspuns:

Cea mai buna si sigura metoda este sa faci un stick bootabil cu un antivirus bun, sa sa rulezi in LiveStick. Eu am devirusat cu metoda asta de N ori si a dat rezultate foarte bune.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, incearca sa faci scanarea in safe mode with network repornesti calculatorul si imediat ce porneste apesi f8 si selectezi cu taste sus, jos:safe mode with network confirmi cu enter si scanezi acolo