| Corsarul a întrebat:

Salut TPU! Am o camera web de cativa ani si am incercat sa instalez driver-ul pe care il am pe CD-ul de instalare al camerii. Nu am reusit sa instalez camera, dar nici nu mai pot dezinstala ce s-a instalat. S-a instalat urmatoarele:
1. Oregon Scientific DS 3868/ DS 3898 Camera Driver
2. Oregon Scientific YC@m Camera Driver
3. Video Creator
Va rog spuneti-mi cum pot sa le dezinstalez. Am incercat cu "Adaugare sau eliminare programe" din Control Panel, dar nu merge. Aceasta camera am avut-o instalata pe calculator acum un an, doi in urma, dar am folmatat calculatorul. Este posibil ca acum sa nu mearga ca am SP3, si atunci aveam SP2? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id pe privat. happy