| pantis a întrebat:

Din greseala am dezinstalat driverul de sunet din control panel. nu mai am sunet deloc la calculator. am incercat sa instalez driverul de pe cd-urile
ce le-am primit odata cu calculatorul dar fara succes... nu am reusit sa i-au legatura cu cel care mi-a instalat windowsul. ce sa fac? ajutor!

2 răspunsuri:
| Americanuu a răspuns:

Afla modelul placii de baza pentru a vedea ce driver audio iti este necesar. Intri pe site-ul fabricantului si cauti driverul pentru placa de sunet. Spune-ne si noua modelul placii daca nu sti cum sa-l iei de pe net.

| fursecuricios a răspuns:

Cauta firma DNS pe internet si roaga-i sa te ajute ei sunt cu calculatoarele!