| MosFoca45 a întrebat:

Am o carcasa Segotep Warship EVO Black cu fan controller integrat pentru maxim 4 ventilatoare. Vreau sa achizitonez 2 ventilatoare de 3 pini intrebarea mea este vor functiona conectate la fan controller? Ventilatoarele incluse au si conector Molex si nu sunt sigur daca fan controllerul le poate alimenta suficient deoarece mufele au doar 2 pini.

5 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi la un consultant.

| MosFoca45 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Nici nu are logica.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru MosFoca45):

Sa mearga la un consultant care sa ii spuna exactwinking

| Darius392 a răspuns:

Du-te la un magazin specializat și îți va spune un consultant de acolo happy

| MosFoca45 explică (pentru Darius392):

Daca nu stii nu raspunzi pentru ce te tot bagi?