| marius7122 a întrebat:

am o imprimanta HP photosmart B109n si nu merge sa imprim color. Din cate stiu eu cartusele sunt incarcate.

Răspuns Câştigător
| raveny a răspuns:

Scoate cartusu uitate daca nu s-a uscat, daca s-a uscat baga-l in apa calda cu acel orificiu in sus sa nu intre apa funda

2 răspunsuri:
| YoanaAurora a răspuns:

Am si eu o imprimanta de la canonsi e cu cip, iar daca n-are si cartus color si negru nu merge

| Grecu_Katy_1997 a răspuns:

Trebuie sa aiba un buton rosu si trebuie sa apesi pe el 30 de secunte. La mine a mers. Incerca si tu!