| FullSpeedIntense a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare,cand primesc un link pe mess(E un exemplu)si il deschidm,mi-l deschide in Internet Explorer,si eu vreau sa mi-l deschide in Google Chrome, cum fac setarea asta?

3 răspunsuri:
| Scheider a răspuns:

Cand Osa [ornesti Google Chrome o sa iti apa o bara sus unde o sa te intrebe dac vrei ca google chrome sa fie broswerul tau si dai da sau salvati nu mai stiu exact si s-a rezolvat.

| marianpredoi a răspuns:

Dai la setari la Google Chrome si il setezi ca Browser Prestabilit