| DraagoSh_Grig_1995 a întrebat:

am o intrebare cine stie sau cine are un cont de twitch cum pot pune un video daca stiti spuneti-mi si unde sa intru va rog am cont dar nu stiu cum sa postez va rog mult!

Răspuns Câştigător
| AlexutzJr a răspuns:

Pai in primul rand pe Twitch.Tv faci livestreaming cu jocuri (te joci jocuri live la care sa uita oamenii spectatori), nu poti pune videouri ca pe youtube. Si daca vrei sa te apuci de livestreaming pe twitch uite un video (in romana) facut de echipa Creative Monkeyz (cei cu robotii, IOBAGG Games, care au inceput cu live-uri pe twitch) : https://www.youtube.com/watch?v=au4wUE1xf1U

| DraagoSh_Grig_1995 explică (pentru AlexutzJr):

Da multumesc a mers dar nu pot sa imi pun lol-ul live de ce? cand am dat add game capture nu imi aparea lol-ul sa il selectez si totusi era deschis de ce?

2 răspunsuri:
| DraagoSh_Grig_1995 explică:

Am aflat multumesc mult Sh4wnM1cha3ls dar va rog cine imi poate zice de ce nu merge sa pun lol-ul live? cand dau la add game capture nu imi apare lol-ul sa il selectez si totusi e deschis de ce?