| geulica4 a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare daca am un stick de 8, 16 sau 32 o sa vad decare o sa imi iau...pot sa il folosesc ca si hard extern adica sa pot instala pe el jocuri ....si sa il tin in calculator ca si hardul. multumesc

Răspuns Câştigător
| Bordas_Mark_1982 a răspuns:

Poti, si eu asa folosesc sticuri... eu folosesc de 4 ani, nu am nici un fel de problema la el:lag sau ceva!

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Poti, dar:
1. O sa fie destul de lent.
2. Daca scrii de prea multe ori pe el s-ar putea sa se strice.

| geulica4 explică (pentru Radu284):

Serios chiar poate sa se strice?

| Radu284 a răspuns (pentru geulica4):

Da, au un numar limitat de scrieri (teoretic in jur de 10000 de cicluri). Conteaza acum si daca are circuit de wear leveling, etc. Dar nu tin la infinit.

| Bolba_Sebi_1996 a răspuns:

Da poti dar trebuie sa fie tot timpul stick-ul in calculator