| vladutt a întrebat:

Am o intrebare la care astept raspuns foarte repede despre Facebook. Sunt acele poze in care sunt mai multe poze, intr-un fel se imparte imaginea in mai mute parti.Cu sa fac si eu poze in genul asta? Astept raspuns repede. Dau FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
| DiudDe a răspuns:

Cauta un program de facut colaje. Pixlr, PicMonkey, PhotoShop ..astea cred ca merg. Vezi tuwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizap. Nu e prntru downloadat, nu e pe Facebook, dar e usor de utilizat.

| Giulia5Elena a răspuns:

Folosesti photoscape, il descarci si ai acolo o sectiune numita 'page'! funda :3?

| vladutt explică (pentru Giulia5Elena):

Dar direct pe Facebook nu este un program?