| danielgrig a întrebat:

Am o intrebare pentru cine se pricepe in domeniul tractoarelor:sunt bune tractoarele Belarus facute in Rusia? M-ar interesa un MTZ 52 si as vrea sa stiu cam cat consuma pe ora, deoarece are motor destul de mare.Scuzati categoria, dar nu am stiut unde s-ar potrivi intrebarea mea.

Răspuns Câştigător
| gicaelectric a răspuns:

Fendt, este cel mai bun dar si scump. Johne Deere este bun dar consuma mult fata de alte marci.
Massey Ferguson sunt bune la preturi acceptabile si consum de bun simt chiar economice. La fel si Fiatul (fabricat in It.) recomand fara multi senzori si electronica.

2 răspunsuri:
| gicaelectric a răspuns:

Depinde ce putere te interesează.
Nu sunt cele mai bune, doar un fel de U 650 update-tat, dacă ai posibilitate orientează-te spre ceva produs în vest, chiar SH dar cu un bun consultant.

| danielgrig explică (pentru gicaelectric):

Spune mi tu niste marci de tractoare SH bune.

| gicaelectric a răspuns (pentru danielgrig):

Fendt, este cel mai bun dar si scump. Johne Deere este bun dar consuma mult fata de alte marci.
Massey Ferguson sunt bune la preturi acceptabile si consum de bun simt chiar economice. La fel si Fiatul (fabricat in It.) recomand fara multi senzori si electronica.