| ionucmarele a întrebat:

am o intrebare.Prin ianuarie mi-am luat tableta Allview alldro speed de la eMAG. Avea niste probleme apareau niste impuritati ca niste buline pe ecran.Am trimis-o la service si ieri mi-a venit.Dar tot aceeasi preoblema cu care am trimis-o o are si akum.Acolo la status service sa ceva de genu imi spunea ca e reparata.Dar nu cred ca este.Mai multi mi-au spus sa sun la opc.Dar ce sa le spun? Nush.Va rog mult ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Daca chiar si dupa reparatii nu funtioneaza corect suna la opc nu-i lasa sa te traga pe sfoara

| IulianLiviu96 a răspuns:

Si mi s-a intamplat cam acelasi lucru: am luat tableta de la eMAG, avea ceva probleme si am trimis-o la service. A trecut 1 saptamana de cand am predat tableta curierului, dar nu am mai primit inapoi tableta. Sunt sanse sa fi luat teapa? S-au m-ai intamplat chestii de acest gen din partea celor de la eMAG? Sau doar trebuie sa m-ai astept pentru ca probabil rezolvarea problemei a durat mai mult?