| ionucmarele a întrebat:

am o intrebare.Prin ianuarie mi-am luat tableta Allview alldro speed de la eMAG. Avea niste probleme apareau niste impuritati ca niste buline pe ecran.Am trimis-o la service si ieri mi-a venit.Dar tot aceeasi preoblema cu care am trimis-o o are si akum.Acolo la status service sa ceva de genu imi spunea ca e reparata.Dar nu cred ca este.Mai multi mi-au spus sa sun la opc.Dar ce sa le spun? Nush.Va rog mult ajutati-ma. Funda pentru cel mai bun rapsuns.

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Nu e de datoria magazinului sa verifice componentele daca sunt in stare buna, cum le primesc de la distribuitor asa le vand. Suna la departamentul de garantii si explica-le situatia, si poate gasiti o solutie amiabila.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La o tableta de 600 de lei ce pretentii ai? Ia-ti una de 1000$ daca ai pretentii.

| ionucmarele explică (pentru unknownn):

N-am avut pretenti mari de la o tableta dar sa mearga bine.Era de datoria magazinului ca tableta sa nu aiba nici o problema nu?
Si daca era unu de 3000 putea sa aiba aceeasi problema.

| BLKZ a răspuns (pentru ionucmarele):

Nu e de datoria magazinului sa verifice componentele daca sunt in stare buna, cum le primesc de la distribuitor asa le vand. Suna la departamentul de garantii si explica-le situatia, si poate gasiti o solutie amiabila.