Întrebare recomandată | secertul a întrebat:

Am o mare dilema. Vreau sa imi cumpar o tableta (buget 1600lei aprox) si m-am gandit la Ipad mini, Samsung galaxy tab 2 p3100 sau Allview Alldro 3 Speed DUO.Voi ce credeti? Mai astept si alte sugestii! Ofer FFUUNDAA

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu zic sa iei galaxy tab 2 sau Nexus 7...

| TrustStyle a răspuns:

Asteapta sa apara Nexus 10, cea mai buna...(sa apara in Romania)

| al3xander a răspuns:

Eu am galaxy tab si sunt foarte multumit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic sa iti iei un ipad mini cu 16 giga la 1650 lei... fata de tabletele cu Samsung cele cu IOS nu au lag-uri sau prostii din astea. Apple din totdeauna au cautat calitatea. ai o gama foarte mare de jocuri si aplecatii (peste 300000 pentru ipad). chiar daca procesorul pare destul de mic (512 mb de ram) cei de la Apple ii organizeaza foarte bine astfel incat sa folosesti tableta la standardele maxime. in plus are un desing super!
uite si un review care sa te ajute mai bine: http://www.youtube.com/watch?v=-lxgTiwGroU

| sebitzu007 a răspuns:

Poti sa iti iei ce vrei tu da iti recomand Samsung galaxy tab, Nexus de la google si alview astea sunt alea mai bune da ti-am zis faci cum vrei

| cunoscatorul a răspuns:

Galaxy Tab 2 clar!
Este o tableta excelenta, am vazut la un prieten, nu ai ce sa-i reprosezi.

Merita cumparata, mai ales ca este posibil sa se faca si reducere la ea, o gasesti aici http://bit.ly/Uh6NmK