| dany8753 a întrebat:

Sal TPU am 3 întrebari
1 La cosmote poti lua tableta la abonament?
2 Este buna tableta Allview alldro speed city?
3 Care e mai buna pret/calitate speed city sau Samsung galaxy tab 2.7 p3100.

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Cea mai buna calitate/pret e tab2 dar iti recomand sa iti iei de la Orange asa mi-am luat si eu si vine abonamentul cu 3 gb de internet 90 lei. Si pentru ca am 15 ani mi-a dat 1 gb in plus deci am 4 gb de trafic. Eu am dat inca 100 lei pe tableta cand am facut abonamentul. Mi se pare destul de avantajos tinand cont ca am internet de viteza buna si nelimitat. Si sa nu uit, noaptea poti sa stai pe net fara sa platesti(adica nu iti ia din aia 3gb). Deci nu ca vreau sa fac reclama la Orange dar mi se pare cel mai bine la Orangewinking. Asta a fost sfatul meu, sper ca te-am ajutat! Si tableta se misca foarte bine daca ti-o cumperi(tab2) la tot si la jocuri, facebook, difuzoare foarte bune, android 4.1.2. Speed city are mult lag si in jocuri se si incalzeste si are si lag mult atat in meniu cat si in jocuri, aplicatii. Si indiferent de unde iti iei tableta(tab2)inca, te sfatuiesc sa iti cumperi o husa si folie de protectie pentru ea pentru ca iti va aluneca din mana destul de des.

1 răspuns:
| Evelin12 a răspuns:

1. da
2. da
3. Samsung galaxy tab 2