| faceyahoo a întrebat:

Am o mare problema, am incercat cu toate programele sa aflu ce placa video am si tot nu reusesc sa aflu.Ma puteti ajuta? Va rog mult. Funda Mare!

Răspuns Câştigător
| Dani1998 a răspuns:

Salut, pai dai click dreapta, la propertites, peurma dai la settings, pourma la advance si peurma la adapter si o sa scrie acolo ce placa video ai. Sper ca ti-am fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Desfa unitatea si arunca o privire sau intri in run si scrii dxdiag, sau daca nu, incearca cu aida 64

| AugustinFiltru a răspuns:

Intra pe siteul http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

alegi orce joc
si astepti si iti v scrie acolo toate componentele pe care le ai
si cerintele jocurilor
funda?

| bmcriss a răspuns:

Folosind asta afli tot ce vrei despre pc-ul tau
http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html

| danimotenel a răspuns:

Intri in start, run, scrii dxdiag, si dai la tabul display, si apoi vezi ce scrie la name aia e placa video.

| masteradviser a răspuns:

Apasa Start-run-scrie cmd-scrie dxdiag-da pe display

sau poti incerca everest