| Blondutza_4230 a întrebat:

Sallz! Cum pot sa aflu id'urie vedetelor? de ex vreau sa aflu id'ul lui puya, inna, Nick Jonas etc, si nu stiu cum pot sa le aflu.Ma puteti ajutaa?

5 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Nu cred ca te poate ajuta cineva. Daca intalnesti un id de messenger sau un hi5 care poarta numele unei vedete sa nu crezi ca ai dat de aur... putine vedete fac publice aceste amanuntehappy

Sarbatori fericite tongue

| amc a răspuns:

Alta fata obsedata de jonas brotherslaughing)

| bogdanp a răspuns:

laughing AnaMaria.id-urile acestor vedete sunt secrete si protejate.Iti dai seama daca ar stii toti numarul de telefon sau id'ul lui puya? Deci.nu prea ai cum sa faci rost de ele.happy

| Luanda a răspuns:

Id'uri mai greu... da poti icnerca pe facebookbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id lui inna este inna_pisicutzacool