| poateEU a întrebat:

am o mica intrebare. daca pana acum am avut un HTC explorer, si maine imi iau un Samsung galaxy s plus. pe HTC am multe jocuri platite, cum as putea sa le iau de pe HTC sa le pun pe Samsung, ca sincer nu mai vreau sa le mai cumpar odata, si mai am o intrebare, care se leaga cu intrebarea precedenta, pe HTC am un card de 4gb de memorie, pe care se afla toate jocurile, daca las lua de pe HTC si l-as baga in Samsung, o sa am jocurile, sau mai trebuie inca odata instalate. de asemenea am vazut ca pe google play ai un cont, daca m-as loga de pe Samsung pe contul de google play, o sa am toate jocurile?
multumesc si dau si funda.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai te loghezi cu acelasi cont pe galaxy s, le dscarci iar, ca cele platite nu le vei plati iar.

2 răspunsuri:
| kiddoeraxus a răspuns:

Iei Titanium Backup sau Tun-up System si le faci backup.

| R_Awwr_Alecs_1994 a răspuns:

Sunt de acord cu @kiddoeraxus.