| catalin234125123 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare
As vrea sa cumpar un Samsung Galaxy chat B5330
Vreau sa stiu ce are bun si ce nu la el
daca mar tine mult sau se strica repede
Daca merg aplicatiile de pe google play
si care e diferenta dintre un card de memorie cu clasa de memorie 10 si clasa de memorie 6

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul bunicel şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice şi video la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

Dacă ai grijă de el, atunci te poate ţine chiar şi 5 ani.

La cardurile de memorie : cu cât este mai mare "clasa", cu atât este mai mare viteza de transfer date.

Toate cele bune.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Telefonul este super ok.Merita banii.Pa,pa

| Gabonne a răspuns:

Telefonul este ok. tine ceva bateria merg aplicatiile numai ca procesorul lasa de dorit. avand procesor de 850 MHz. si camera este slabuta 2MP
in rest telefonul este bun.