| antimoniu a întrebat:

am o mica problema am un laptop HP 625 am instalat zilele trecute windows 7 si a inceput sa se blocheze dau click pe folder sau aplicati si dureaza mult si nu mai pot deschide simultan aplicati sau foldere din cauza ca se blocheaza Ma puteti ajuta va rog dau funda

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt multe motive. nu pot stii ceea ce ai instalat, ce drivere ai instalat dupa, daca ai update la zi, daca ai ales sistemul de operare potrivit laptopului tau, etc.
daca vrei instaleaza team si ma uit. in caz contrar...iti urez bafta.