| secret96 a întrebat:

Am o mica problema cu imprimanta big grin. Nu imi scaneaza straight face imi zice ca nu am memorie suficienta, dar eu am 1 GB si ceva in C:\. Dar daca ii dau sa imi scoata ceva din memoria PC-ului, cum ar fi o poza sau altceva imi merge. Si de asemenea daca vreau sa printez ceva din scanner merge. Numai sa salvez in PC nu imi merge straight face. Care credeti ca ar fi problema? FUNDA la cel mai bun si rapid raspuns! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Alinush6 a răspuns:

Nu stiu. schimba si tu destinatia si poate merge...
habar n-am... eu nu am patit asa

2 răspunsuri:
| Alinush6 a răspuns:

Poate destinatia unde se salveaza articolele printate nu sunt in C si sunt in alta parte... verifica la "save in"

| secret96 explică (pentru Alinush6):

E in C. In plus, daca nu ar fi, in D am 6 GB liberi.

| Alinush6 a răspuns (pentru secret96):

Nu stiu. schimba si tu destinatia si poate merge...
habar n-am... eu nu am patit asa