| PuFoS97 a întrebat:

am o mica problema cu telefonul meu (Samsung galaxy grqnd neo) inainte ma intreba ce browser sa folosesc..de exemplu am intrat pe facebook si am dat click pe un link si am ales browserul si din greseala am dat pentru totdeauna..deci foloseste doar browser ul acela. ajutorr dau fundawinking

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Fa un backup la telefon sa nu pierzi fotografiile importante si reseteaza telefonul la setarile din fabricawinking. Funda!

| MirelusRoxi a răspuns:

Reset la telefon.