| Muzicaestepasiuneamea122 a întrebat:

Am o pagina pe Facebook pe nume Muzica este pasiunea mea si as vrea sa cresc nr. de likeuri.
Cum pot sa fac 100 likes?

3 răspunsuri:
| iasicumpara a răspuns:

Poti promova pagina cu un concurs pe un site oficial al paginii de Facebook - de exemplu pentru a castiga un tricou personalizat trebuie sa dai like la pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti generatoare de likeuri. likeurile vin din Romania sau din tarile pe care le selectezi...
http://onlinemarketingwebtraffic.blogspot.ro/p/promote.html

| MuzicaBooM a răspuns:

Nu iti poți da decât tu un singur like. Poti sa ii convingi pe cei dragi, chiar si pe colegi sa iti dea like.
Like nu poți sa le pui tu pur si simplu prin hack.
Așa ca aplica metoda care ți-am spus si sper ca va merge