| 123Julia a întrebat:

Mi-am facut o pagina de facebook si as avea nevoi de foarte multe admine.

Detalii despre pagina:
-Nume: Povesti love struck
-Likeuri: 620
-Povesti: 1

Reguli:
-aduci minim10 likes pe zi
-scrii minim o poveste
-raspunzi mesajelor de pe pagina, dar nu si celor care vor sa fie admine(raspund eu la acelea)

Cine vrea?

5 răspunsuri:
| AcelasiOm12 a răspuns:

Mno si ce are de castigat un admin din toata treaba asta? Ca iti face un serviciu adica iti creste pagina nu?

Nu ma intereseaza sa iau admin doar am pus o intrebare. Good luck!

| 123Julia explică (pentru AcelasiOm12):

Daca nu te ocupi cu asa ceva nu ai de unde sa stii cum e... :/ Sa faci asta e mai mult un hobby de distractiewinking

| Dante30 a răspuns:

Nu vreau sa fiu eu cel ce da vestile reale dure si la obiect but...trebuie sa existe si un astfel de om right?
De ce nai** iar pasa cuiva sa iti faca ti-e acest asa zis serviciu in care atat tu el si orice alta persoana din grup isi consuma timpul sau pretios resursa cea mai importanta care nu poate fi recreata, si de ce sa faca ceva fara rost, nefolositor si pur si simplu de dragul de a pierde timpul?
Cand orice om poate face ceva productiv cu timpul sau, sau sa isi dezvolte un hobby, o pasiune, sa o traiasca retraiasca etc.
Tocmai de-asta urasc eu facebook-ul... o mare tampenie de indoctrinare si manipulare, bafta in continuare la a fi trasa de sfori invizibile.

| Wukii a răspuns:

TPU nu e site de căutat admine la pagini.
Intră în grupuri de publicitate și caută acolo.

| maarriiiiiii a răspuns:

Şi ce este amuzant în asta? Dacă eu nu vreau să aduc 10 likes pe zi, dacă nu scriu o poveste, şi dacă nu am chef să răspund? Te-ai gândit la asta în timp c e tastai? Dacă dai pe fb la grupuri de publicitate există persoane interesate să işi piardă timpul. Sunt de acord cu AcelasiOm12 si Dente 30.