| badearazvan a întrebat:

am o problema am facut windows-ul si cand ma joc sau ascult muzica si ma suna cineva pe skype mi se opreste sunetul la muzica si la joc, inainte nu facea asa am dat acolo la optiuni la comunicatii si am bifat do nothing dar degeaba

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Asa face la toti. Nu ti se opreste de tot sunetul dar se da foarte incet ca sa poti auzii convorbirea de pe skype.

| SuperGamE a răspuns:

Face la fel ca si la mine... (Eu dau volumul la max., dar e enervant cand vorbeste )