| PaulChamp56 a întrebat:

am o problema astazi am reinstalat windows-ul si nu mai e ca inainte... se vede mai aiurea la rezolutie am doar 1024x768 si 800x600 daca dau la dx diag nu imi apare memoria placii video scrie n/a am instalat driverele am luat si driver checher am instalat si de acolo tot degiaba pe yt se vede sus negru si jos la fel doar pe centru se vede video-ul...sad

3 răspunsuri:
| Darius2019 a răspuns:

Poate s-a dus placa sau windowsul nu o recunoaste

| PaulChamp56 explică (pentru Darius2019):

Pai daca nu o recunoaste ce ar trebui sa fac.nu cred ca s-a stricat pentru ca astazi mergea inainte sa il reinstalez acum nu imi merge nici un joc... sad

| K0sti a răspuns (pentru PaulChamp56):

Sa-ti instalezi driverele! Ce-ai putea sa faci!