| lgckiddz a întrebat:

Salut,TPU! Am o problema.Cand vreau sa scot un fisier, mic de 3-4 kB mi se opreste downloadul la 99%. Alte browsee nu pot sa scot.sad fiindca tot la fel face.Multi mi-au zis sa reformatez..etc.Dar nu vreau sa reformatez nici sa reinstalez windowsul.Alta cale nu mai e? Va rog. fara instalare si reformatare windows
Vreau sa mai spun ca am windows XP.

4 răspunsuri:
| Sandrailii a răspuns:

Dezinstalarea si reinstalarea Browser-ului de internet prin care vrei sa download-ezi, daca nici asa nu merge incercarea de repararea windows-ului cu CD sau DVD-ul cu care a fost instalat

| lgckiddz explică (pentru Sandrailii):

Si cum fac asta?happy. daca imi spui iti dau funda.

| Sandrailii a răspuns (pentru lgckiddz):

Reistalarea browserului sau repararea windowsului?

| lgckiddz explică (pentru Sandrailii):

Repararea windowsului