| plosnita32 a întrebat:

am o problema cu contul meu de facebook
azi de dimineata am primit de la un prieten o poza de amea care ma dadea pe youtube si ma punea sa o descarc care era un firier mp4 si care nu mergea sa ma uit la el si dupa vreo 10 min m-am trezit de la toti prieteni mei din lista cu acest mesaj WTF si poza lor de profil si mi-am facut alt cont am zis ca poate mi la spart cineva si face misto de mine dar si pe asta nou tot la fel se intampla ce naiba are
care ma ajuta are funda

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ai luat virusi. Asa prosti sunteti? si dupa dati virusi si la altii.

| plosnita32 explică (pentru Aasdfghj):

Si cum scap?

| Aasdfghj a răspuns (pentru plosnita32):

Habar nu am. Daca stii cum se numeste virusul scrie pe google.