| PrOsKiLL a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Astazi stateam astazi pe el si l.am inchis frumos si acum cand am incercat sa il pornesc nu mai merge nu mai primeste curent deloc in el. Ce s-a intamplat? Plz am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Dubios. Ori s-a defectat transformatorul, ori placa de baza ceva. Mergi la garantie sau la un service it.

3 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Inainte de toate trebuie sa incerci cu un alt acumulator care stii sigur ca functioneaza, in cazul in care nu atunci este o problema la el care are si ea la randul ei mai multe motive, in situatia asta trebuie sa te duci la un service sau la cineva care se pricepe. Sper sa rezolvi, bafta!

| Discord a răspuns:

Incearca sa-i pui bateria sau sa o scoti si sa-l pornesti din nou.

| PopescuBnY a răspuns:

Poate este de la acumulator. Incearca cu unul care merge. Succes