| sasuke933 a întrebat:

Salut am mare nevoie de ajutor, am o masina hyundai elantra, am umblat cu ea in dimineata asta, cand am mai vrut a o pornesc, am introdus cheia am pus pe contact, dar s-au aprins martorii de bord dupa care au disparut si dupa s-a auzit un clichet, sau ceva asemanator si masina a ramas cu totul fara curent, am incercat din nou sa pun contactul dar nimica, masina nu mai primeste curent, care sa fie problema? Precizez ca bateria este incarcata la maxim, este luata recent de 2 luni!

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Unul din cablurile bateriei nu face contact la unul din capete.
Cel care ti-a raspuns inainte este un troll care da raspunsuri sa-si faca norma.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu ea in service, numai ăia stiu, noi nu stim, ăia sunt specialistii, pot fii multe cauze.

| untu a răspuns:

Verificati tabloul cu sigurante al masinii, undeva in stanga jos sau ca aveti probleme in legatura cu cheia de contact (rotor)! Trebuie sa va duceti masina la un service-ul specializat autorizat!