| Gaby7676 a întrebat:

Am o problema cu laptopul,nu imi mai merge tastatura interna, in bios ea merge dar in windows nu, inainte mergea dar acum nu stiu ce are
eu acum folosesc o tastatura usb si este ca incomoda
Va rog sa ma ajutati dau funda.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba Windowsul. s-ar putea ca DVD-ul sa fie defect in zona cu informatii tastatura. cauta altul la altcineva sau spune ce Windows folosesti.

| Gaby7676 explică (pentru Salontanul):

Folosesc windows 7 pana acum nu am mai avut probleme cu el

| Salontanul a răspuns (pentru Gaby7676):

Repet: s-ar putea ca DVD-ul sa aiba defectiuni pe acea portiune. Ele apar in timp datorita folosirii in dispozitivul optic.