| sOg a întrebat:

am o problema. cu mouse-ul cand sta intr-un loc si il misc nu are nimic, dar daca il tin tot acolo ma enerveaza, si daca il ridic si il pun in alta parte se blocheaza din 4, 5 secunde si se aude gen TADAM dar incet ca si o eroare pe desktop si daca iincerc sa-l misc tot tadaam, daca ma puteti ajuta va voi da FUNDA DE PE 3 CONTURI

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai cablul intrerupt! Desfa-l, taie din el vreo 5cm si lipeste-l la loc.

| roormaf12 a răspuns:

Cumpara-ti alt mouse... tadamu-l ala care il auzi inseamna ca mouse-ul a fost deconectat...are probleme mouse-ul

| sOg explică (pentru roormaf12):

Cred ca ai dreptate. stai sa vad si alte raspunsuri MS!