| MadalinLostRoad a întrebat:

! Am o problema cu netul. EU am un modem sau router cum ii zice, dar nu-l am conectat la Pc pentru ca nu ajung firele la el. Asa iau de la el cu un usb ( wifi ) Dar, problema este ca usb-ul de deconecteaza de multe ori de la retsea, asta se intampla de cele mai multe ori, atunci cand am mai multe site-ri deschise, sau cand descarc ceva, ce pot face pentru asta? stitsi?

1 răspuns:
| servicestorepc a răspuns:

Vezi ca exista module bune wireless pentru pc, care sunt pe pci sau pe pci-expres in functie de ce ai tu in calculator, ia o placa de aia mai buna si ai rezolvat problema, exista placi de retea de 308Mega si daca stie si routerul tau banda asta poti sa uiti de cabluri pentru ca merge ca si pe cablu ajungi sa downloadezi cu 8-10 Mega (80-100Mb/s)

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro