| Mellie00 a întrebat:

Am o problema cu notificarile de pe iPhone. De la ultimul restore nu mai primesc notificari de la aplicații. Am căutat pe Google si s-ar putea ca Windows firewall sa blocheze accesul la port 5223. Care credeți ca este problema? O fi de la Windows firewall care blochează accesul la port 5223 sau din cauza restore-ului nu primesc notificari? Dau funda! (ps: am iPhone 3GS, bootrom nou, iOS: 5.0.1)

6 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Windows-ul nu are treaba cu notificarile de pe iPhone. Verifica daca le ai activate din setari. Daca nu, inseamna e o vreo problema de la iOS. Poti sa imi zici si mie cam cat te tine bateria la telefon in regim de jocuri/internet? Am un 3GS de 32gb cu 5.0.1 si ma tine extrem de putin.

| Mellie00 explică (pentru AlexCrb):

Cu wireless baterii tine in jur de 3 ore, iar cu 3G in jur de o ora jumătate.

| Mellie00 explică (pentru Mellie00):

Bateria*

| AlexCrb a răspuns (pentru Mellie00):

Aham... tot putin. Multumesc de raspuns! happy

| Mellie00 explică (pentru AlexCrb):

Da așa e.si cu plăcere big grin happy

| valentynrobert a răspuns:

Daca mai ai garantie dul in garantie nai ce sa-i faci tu! Si daca il butonezi mai mult se strica mai tare asa mi s-a intamplat si mie!