| BreckMan a întrebat:

am o problema cu pc cand dau sa dowlandez Adobe sau flash player se blocheaza la 50%.
Si cand intru in league of legends imi scrie asta "Failed to launch RADS\system\rads_user_kernel.exe
Si ultima problema este ca nu pot instala SKYPE si nici.Net Framework.

Cine ma ajuta si imi merge II DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru LOL
1. Download http://l3cdn.riotgames.com/releases/...ser_kernel.exe
2. Inlocuieste in /RADS/system/rads_user_kernel.exe cu dosarul descarcat de mai sus.
3. Incearca lansarea jocului din nou.

Pentru restul ce browser folosesti?
Ai spatiu liber in partitia C? Da-mi cateva detalii...sistemul de operare? si pe cati biti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Eu cred ca se bloca si ii spunea sa inchida aplicatia, probabil avea jocul in bara sau browserul chrome deschis, si la faza cu kernel poate sa dea repari cu cd de la windowsu depinde, dar e mai buna situatia cu rdas system insa si aici poate fi problema de compatibilitate la kernel, trebuie sa gaseasca unu de la cineva care are deja sistemul de operare instalat ca al lui

3 răspunsuri:
| CapShot a răspuns:

laughing) dati format la windows. altfel nu-ti merge am patit si eu odata

| Stoica_Constantin_1990 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!